Семінари під такою назвою пропонують відвідати безробітним у службі зайнятості. Адже, відповідно до законодавства, вони можуть скористатися виплатою допомоги по безробіттю одноразово для започаткування власної справи.

Отож на семінарах можна підвищити рівень обізнаності про окремі аспекти започаткування та провадження підприємницької діяльності, віднайти ідею для бізнесу. Фахівці служби зайнятості також допоможуть скласти бізнес-план, обрати тип підприємництва, систему оподаткування тощо.

Зокрема, у Корюківській РФ такі заходи відбулися за участю начальника Корюківського відділення Менської ОДПІ ГУДФС у Чернівській області (Корюківська державна податкова   інспекція) В.Шумського. Кожен  бажаючий мав змогу отримати індивідуальну консультацію податківця.

Заохотити українців відкривати й розвивати власний бізнес має на меті й державна програма фінансової підтримки суб’єктів мікропідприємництва та малого підприємництва «Доступні кредити 5-7-9». Про це детальніше дізнайтесь за посиланням: https://5-7-9.gov.ua/