Народилася 27 січня 1979 року в м. Чернігові.

Закінчила Міжрегіональну Академію управління персоналом у 2004 році, спеціальність - управління трудовими ресурсами, кваліфікація - економіст‚ менеджер персоналу, Центральний інститут післядипломної педагогічної освіти в 2002 році, спеціальність - економіка і підприємництво, кваліфікація - бакалавр економіки і управління персоналом.

Трудову діяльність розпочала в 1999 році. Працювала спеціалістом‚ спеціалістом ІІ категорії‚ спеціалістом І категорії ревізійного відділу управління освіти і науки‚ провідним спеціалістом контрольно-ревізійного відділу при управлінні освіти і науки Чернігівської облдержадміністрації.

У 2006 році - провідний спеціаліст контрольно-ревізійного відділу Центру матеріально-технічного та інформаційного забезпечення освітніх закладів Чернігівської обласної ради.

З червня 2006 по лютий 2012 року - старший держподатревізор-інспектор сектору контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД‚ старший держподатревізор-інспектор‚ головний держподатревізор-інспектор‚ заступник начальника відділу контролю за фінансовими установами та операціями у сфері ЗЕД‚ начальник відділу економічного аналізу та прогнозування Державної податкової інспекції у м. Чернігові.

З березня 2012 по червень 2017 року - заступник начальника управління-начальник відділу прогнозування та аналізу доходів по платежах управління прогнозування‚ аналізу‚ обліку та звітності‚ начальник управління прогнозування‚ аналізу‚ обліку та звітності Державної податкової інспекції у м. Чернігові Державної податкової служби; начальник управління оподаткування та контролю об’єктів і операцій Державної податкової інспекції у м. Чернігові ГУ Міндоходів у Чернігівській області; начальник управління оподаткування юридичних осіб‚ начальник управління податків і зборів з юридичних осіб Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області.

З червня 2017 по листопад 2019 року - начальник відділу камеральних перевірок податкової звітності Чернігівської ОДПІ управління податків і зборів з юридичних осіб‚ заступник начальника управління - начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Чернігівського управління Чернігівської об’єднаної державної податкової інспекції Головного управління ДФС у Чернігівській області.

З листопада 2019 по січень 2021 року - заступник начальника управління - начальник відділу податків і зборів з юридичних осіб Чернігівського управління‚ начальник Чернігівського відділу податків і зборів з юридичних осіб та камеральних перевірок податкової звітності управління податкового адміністрування Головного управління ДПС у Чернігівській області.

З січня 2021 по серпень 2023 року - начальник Чернігівського відділу камеральних перевірок податкової звітності управління з питань виявлення та опрацювання податкових ризиків‚ начальник Чернігівського відділу податків і зборів з юридичних осіб управління оподаткування юридичних осіб Головного управління ДПС у Чернігівській області.

З 1 вересня 2023 року - директор Чернігівського обласного центру зайнятості.