Шукаєте роботу? Хочете працювати із задоволенням і отримувати за це високу заробітну плату? Вам потрібна допомога у створенні резюме або консультація щодо вдалого проходження співбесіди? Хотіли б мати більше корисної інформації щодо пошуку вакансій, працевлаштування або своїх особистісних рис? Це реально! Якщо ви вирішили змінити роботу або потребуєте допомоги в працевлаштуванні – звертайтеся до Консультаційного профорієнтаційного пункту Чернігівського обласного центру зайнятості!

Висококваліфіковані фахівці запропонують Вам пройти психодіагностичне тестування на визначення професійно-важливих якостей особи та проконсультують з питань складання резюме та запису відеорезюме, розміщення резюме на сайтах пошуку роботи, нададуть консультацію щодо проходження співбесіди з роботодавцем.

Запишіться на безкоштовну консультацію за телефоном (04622)77-90-29 чи за електронною адресою proforient.center@oczcn.gov.ua та приходьте до Чернігівського обласного центру зайнятості за адресою: м. Чернігів, вул. Коцюбинського, 40.

Роботу знаходить той, хто активно її шукає!