Днями у Бахмацькій міській бібліотеці для безробітних жінок проведено семінар на тему «Великдень: традиції святкування, обряди та звичаї». Захід організовано в рамках культурно-просвітницького проекту Чернігівської обласної служби зайнятості «Збережемо традиції предків».

Перша частина семінару мала просвітницьку місію – працівники бібліотеки ознайомили гостей з історією виникнення свята, традиціями святкування, обрядами та звичаями. Також до їх уваги була представлена виставка робіт місцевих майстринь.

А друга частина семінару була присвячена можливості започаткування власної справи. Адже рушійною силою розвитку в цьому напрямку може стати захоплення та вміння людини, зокрема рукоділля, кулінарія, швацька майстерність тощо. Речі, зроблені власноруч, добре продаються під час свят, народних гулянь, виставок.

Наприкінці семінару на жінок чекав приємний сюрприз - майстер-клас з оформлення великоднього кошика. Це допомогло відволіктися від справ буденних, поринути у творчість та поглянути на Hand-MADE як на перспективну та прибуткову.