Як шукачам роботи  підготуватися до онлайн-співбесіди з роботодавцем? З шукачами роботи ділилася порадами фахівець з профорієнтації Козелецької районної філії Чернігівського обласного центру зайнятості Вікторія Авраменко під час вебінару. Пропонуємо до вашої уваги деякі з її рекомендацій:

- До онлайн-співбесіди варто ретельно підготуватися, зокрема, зверніть увагу на вибір  місця проведення, зовнішній вигляд, перевірте техніку, заздалегідь знайдіть інформацію про компанію.

- Поводьтеся спокійно, під час онлайн-співбесіди не вставайте, не розгойдуйдесь на стільці, не  розмахуйте руками, не мимріть тощо.

- Обов’язково демонструйте зацікавленість (це може проявлятися одним або кількома короткочасними (до 4-5 секунд) мімічними рухами: підняті або злегка зведені брови, переміщення погляду на об’єкт. Більшу частину часу дивіться в камеру.

- Не спізнюйтесь. Якщо після узгодження дати і часу, з певних причин, ви не можете вийти на зв’язок, повідомте співрозмовника заздалегідь.

- Фіксуйте для себе інформацію, але лише ключову - не занотовуйте все підряд. Краще зосередьтесь на розмові, а опісля зафіксуйте складні питання.

- Фокусуйтеся. Можна використовувати завчасно підготовлені матеріали, проте намагайтеся не видати себе, підглядаючи в них. Підтримуйте жарти позитивними емоціями.

- На запитання намагайтеся відповідати так, щоб мінімізувати варіанти додаткових складних запитань; а щоб легше було переконати в своєму професіоналізмі, використовуйте цифри, приклади, факти.

- Проводьте роботу над помилками після кожної співбесіди.

Слідкуйте за нашими анонсами та беріть участь у вебінарах!