Шановні клієнти!

У період дії воєнного стану інформаційно-консультаційні заходи служби зайнятості проводяться з урахуванням безпекової ситуації ситуативно - як у центрах зайнятості, так і дистанційно, про що ми будемо вас інформувати на нашому сайті у рубриці «Анонси подій» https://chg.dcz.gov.ua/announces.

Наразі ви можете отримати профорієнтаційні послуги в індивідуальному порядку в будь-якому центрі зайнятості, зручному для вашого відвідування.

Там ви дізнаєтесь про сучасний світ професій,  стан та перспективи розвитку ринку праці, підприємства та актуальні вакансії, вимоги до працівників тощо.

Якщо вам потрібна допомога у виборі або зміні професії, виду діяльності, то у центрах зайнятості можна пройти психодіагностичине тестування на визначення своїх професійних схильностей та здібностей.

Крім того, наші фахівці допоможуть оволодіти технікою пошуку роботи, зокрема щодо джерел вакансій, складання резюме, співбесіди з роботодавцем тощо.

З питань отримання профорієнтаційних послуг звертайтеся за телефоном (0462) 77-90-29, або на наш канал онлайн-підтримки в Telegram https://t.me/pitrymkaDSZChernigiv