Про це йдеться на семінарах з безробітними, які активно проводить служба зайнятості спільно з представниками військових комісаріатів.

Так, 22 травня у Варвинській районній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся профінформаційний семінар з орієнтації на службу в Збройних Силах України за контрактом.

Фахівець служби зайнятості поінформувала присутніх про ситуацію на ринку праці району та послуги, які надає служба зайнятості. Інструктор відділення рекрутингу і комплектування Варвинського військового комісаріату Володимир Шуляк ознайомив шукачів роботи з умовами проходження військової служби за контрактом, розповів про державні гарантії військовослужбовцям, грошове та матеріальне забезпечення, соціальний і правовий захист військовослужбовців згідно з чинним законодавством України.

Зацікавлені особи отримали відповіді на свої запитання, зокрема щодо проходження медичного огляду та співбесіди для прийняття на військову службу за контрактом.

Довідково: З початку року в області службою зайнятості проведено 129 семінарів з орієнтації на службу в Збройних Силах України за контрактом.