оп

Саме під такою назвою в Прилуцькій міськрайонній філії Чернігівського обласного центру зайнятості відбувся інформаційний семінар для безробітних. Захід пройшов у рамках культурно-просвітницького проекту «Збережемо традиції предків». Участь у ньому взяли бібліотекарі Прилуцької центральної бібліотеки ім. Любові Забашти Ніна Горбань, Ніна Заболотна та місцева майстриня Оксана Безжон.

Під час заходу начальник відділу активної підтримки безробітних Тетяна Столітня ознайомила присутніх з історією виникнення свята, обрядами і звичаями святкування. Ніна Заболотна розповіла про життєвий шлях та діяння Святого Миколая та найцікавіші традиції в Україні і світі, що пов`язані зі святом. Ніна Горбань презентувала дитячі та дорослі книжки про звичаї та обряди в Україні до новорічних та різдвяних свят, показала як із підручних матеріалів зробити цікаві подарункові скриньки.

До уваги безробітних було представлено виставку саморобних виробів на святкову тематику: сніговики, сани, ялинки, різдвяний віночок, символи майбутнього року – поросятка.

Ще однією родзинкою семінару став майстер-клас від Оксани Безжон по виробленню святкових новорічних прикрас та подарунків з екологічно чистих матеріалів.

Наприкінці заходу учасники всі отримали листівки з різдвяними колядками.