оп

Як зробити своє резюме таким, що запам’ятається роботодавцю, і допоможе отримати бажану роботу? В службі зайнятості радять записати відеорезюме. Як це зробити безробітних вчили 27 лютого в Чернігівському міському центрі зайнятості на семінарі «Техніка пошуку роботи. Підготовка відеорезюме».

За словами фахівців служби зайнятості, кожний безробітний має можливість у центрі зайнятості отримати допомогу не тільки в складанні звичайного резюме, а й створити коротку відеопрезентацію, яка дозволить роботодавцю отримати первинне враження про претендента на вакансію та вирішити чи варто запрошувати цю людину на співбесіду. Відеорезюме – короткий відеоролик, що містить інформацію про навички, досвід, інтереси кандидата та відповідає на запитання, чому саме він є найкращим претендентом на роботу.

Під час семінару особливу увагу присутніх було зосереджено на перевагах цієї форми самопрезентації. Зокрема наголошувалося, що відеорезюме є корисним інструментом у пошуку віддаленої роботи в інших містах та регіонах країни, за кордоном. Це також гарний спосіб підготовки до співбесіди з роботодавцем, оскільки кожен запис відпрацьовує навики самопрезентації, дозволяє побачити себе «з боку», зрозуміти, які особливості мови та поведінки треба відкоригувати, на які деталі автобіографії поставити акценти. Учасники семінару ознайомилися з основними правилами створення відеорезюме. Їм запропонували допомогу фахівців служби зайнятості в складанні тексту самопрезентації та технічно здійснити відеозапис у зручний час. І усе це безкоштовно.

До речі, наразі банк відеорезюме Чернігівської обласної служби зайнятості налічує близько 450 відеороликів.