Вбудована мініатюра для Усі в плюсі, коли купуєш українське!

Купуйте продукцію національних виробників для посилення економіки та армії! Адже в середньому 40% від вартості цих товарів повертається в бюджет країни. Як долучитися до кампанії з підтримки виробників “Зроблено в Україні” – дивіться у відео.

Усі в плюсі, коли купуєш українське!

23.05.2024
Вбудована мініатюра для Вистояти легше разом. Втрата.

Кажуть, потрібен час, щоб пережити втрату. Але ж це те, з чим кожній і кожному жити усе життя. Складно й боляче. Хочеться виговоритись, виплакатись, а буває – не хочеться нічого. Допомогти у такій ситуації може підтримка інших. Будь ласка, пам'ятай: завжди знайдуться готові вислухати, зрозуміти, побути поряд. Варто лиш зважитися говорити.

31.10.2023
Вбудована мініатюра для Вистояти легше разом. Відчуження.

Біль, втрата, тривоги, спогади, які не дають спокою, – у кожного свій складний досвід. Можливо, думаєш, що ти наодинці з цим і зрозуміти не зможе ніхто. Але, будь ласка, почуй: завжди знайдуться готові вислухати, зрозуміти, побути поряд. Варто лиш зважитися говорити.

30.10.2023
Вбудована мініатюра для Вистояти легше разом. Підтримка.

Коли складно і здається, що нікому немає діла до твоїх переживань. Коли не вистачає сил і так потрібна підтримка. Будь ласка, пам'ятай: завжди знайдуться готові вислухати, зрозуміти, побути поряд. Варто лиш зважитися говорити.

26.10.2023
Вбудована мініатюра для Вакцинація рятує життя.

Вакцина від COVID-19.

26.10.2021
Вбудована мініатюра для Як записатися на вакцинацію.

Кожен охочий може записатися на вакцинацію від COVID-19.

26.10.2021